2 Yılını Anlattı, 5 Müjde Verdi

Akpınar: Türkiye’nin İncisi Karşıyaka Olacak

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 28 aylık görev sürecini sivil toplum kuruluşları, hemşehri dernekleri ve muhtarlar ile birlikte değerlendirdi. İki yılda 60 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyleyen Akpınar yeni ve fiziki projelerin de müjdesini verdi.

Ortak Akılla Yönetiyoruz

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği projeleri, yatırımları ve yeni projeleri, ilçenin kanaat önderleri ile paylaştı. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, hemşehri derneklerinin yöneticileri ve muhtarlar ile Kent Restoran’da buluşan Başkan Akpınar, 28 ayda yapılan ve bundan sonra yapılacak olan yatırımları –barkovizyon gösterimi ile- anlattı.

2 Yılda 60 Milyon Liralık Yatırım

Karşıyaka’nın tüm mahallelerinde çalışma yürüttüklerini, sorun, talep ve önerileri tek tek çözdüklerini belirten Başkan Akpınar “Karşıyaka’nın Filizleri ile Avrupa’nın en iyi projesini hayata geçirdik. Oda Orkestrası ile sanat yatırımlarına yeni bir boyut kazandırdık. Sosyal, kültürel ve toplumsal anlamda fark yaratan, örnek alınan yüzlerce projeye imza attık. İki yılda 60 milyon liralık yatırımı ilçemize kazandırdık. Karşıyaka artık sadece İzmir’in değil, Türkiye’nin gözbebeği bir ilçe. Önümüzdeki süreçte fiziki yatırımlarımıza ağırlık vererek hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

5 Yeni Yatırımın Müjdesini Verdi

Başkan Akpınar, önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladıkları yatırımların da müjdesini verdi. İşte o projeler:

http://www.karsiyaka.bel.tr/tr/haberler/2-yilini-anlatti-5-mujde-verdi