İzmir Fashion Week Summer

Karşıyakamızda 4-5-6 Nisan tarihleri arasında ev sahipliği yaptığımız İzmir Fashion Week Summer 2015, modaseverlerden tam not aldı. İzmir’de ilk kez düzenlenen dev organizasyon; Belediyemiz, Rönesans Ajans, Ege İhracatçı Birlikleri, Diva Magazin, Gençiz Fuarcılık, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Sahne360 işbirliğiyle hayata geçirildi.

3 Bin Kişi Takip Etti

Bostanlı Pazaryeri’nde oluşturulan özel bir konseptle gerçekleştirdiğimiz moda günlerinde; ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon koleksiyonları, koreografisini Akif Örük’ün üstlendiği muhteşem defilelerle izleyenlerin beğenisine sunuldu. Elif Ece Uzun, Merve Büyüksaraç ve Tuğba Melis Türk gibi ünlü mankenlerin podyuma çıktığı defilelerin yanı sıra; workshoplar, ünlü bloggerlar ile söyleşiler, saç şovlar, saç ve cilt bakım analizi uygulamaları da büyük ilgi gördü. Organizasyon, 3 bin modasever tarafından takip edildi.

Modada Marka Kent

Ekim 2015’te bir kez daha düzenleyeceğimiz Fashion Week organizasyonunu her 6 ayda bir modaseverler ile buluşturmaya devam ederek, geleneksel hale getireceğiz. Bu projeyle, hem İzmir’in hem de Karşıyakamızın moda sektöründe marka kent haline getirilmesi için önemli adımlar atmış olacağız.